Jaká je cena práce sklizňovou linkou?

„Cena sklizně (Kč/ha a práce překládacího vozu), není pevně daná. Cena bude stanovena individuálně, a to na základě Vašich požadavků. Podle toho, jakou sklizňovou linku preferujete, kolik ha chcete sklidit, podmínky nasazení atp. Proto na nic nečekejte a dříve, než Vás někdo předběhne, ozvěte se mi Vy a zarezervujte si své místo v letošních žních ještě dnes!“

 


Je možnost objednat si sklizňovou službu, ale bez kamionové dopravy?

„Ano, pokud máte dostatečné odvozní kapacity, není kamionová přeprava nutností. Srdcem sklizňové linky je sklízecí mlátička a překládací vůz PERARD. Efektivní kamionová přeprava je třešničkou na dortu, která umocňuje maximální výkon, jednoduchost a produktivitu sklizňové služby.“

 

 

Jaká je cena práce překládacího vozu v rámci “nadstandardních služeb“? Tedy plnění secích strojů, silniční přeprava, plnění železničních vagonů, dovoz hnojiv atp.?

„Cena bude stanovena individuálně, podle Vašich požadavků a podmínek nasazení. Proto na nic nečekejte a ozvěte se mi hned teď! Sdělte mi požadavky a podmínky nasazení. Obratem Vám připravím individuální cenu nadstandardní služby!"


Všude se mluví o překládacích vozech, ale jaký kombajn bude sklízet?

„Dobře jste si všimli, že sklizňové služby Sklizeň na klíč jsou první sklizňové služby, založené na práci překládacího vozu. Sklízecí mlátičku vyberu na základě Vašich podkladů a požadavků na sklizeň. Pokud preferujete axiální mlátičku nebo vytřásadlovou, podle množství, kolik ha chcete sklidit, jestli se Vaše pole nachází na rovinách nebo prudkých svazích atp. Na základě těchto Vašich podkladů ke sklizni vyberu nejlepší vhodnou sklízecí mlátičku, se kterou sklidím Vaši úrodu."

 

 

Máte jinou otázku? Napište mi nebo zavolejte a všechny Vaše dotazy Vám rád zodpovím!

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

 

 

Kontaktní informace

 

  • iconTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • icon 720 506 621
Michal Horák