Krok 1  :      Pojďme se seznámit

Michal HorakJmenuji se Michal Horák, jsem jednatel společnosti AGRICOLE TECH, s.r.o. a tvůrce sklizňových služeb Sklizeň na klíč. Mou celoživotní zálibou je sklizeň. S přibývajícími zkušenostmi a zahájením podnikání s překládacími vozy rodinné společnosti PERARD, jsem si uvědomil zcela zásadní fakt, který posouvá můj podnikatelský smysl - pomáhat zemědělcům - na ještě vyšší úroveň!

Člověk by měl v životě dělat to, co jej nejvíce baví, v čem je dobrý a čím dokáže pomoci ostatním lidem. Pro mě tato rovnice představuje přesně tohle. Baví mě zemědělství, zvláště pak sklizeň, jsem dobrý v řešení sklizně, obsluze strojů, organizaci a pomůžu Vám tím, že se zodpovědně postarám o Vaši úrodu! Proto jsem vytvořil koncept sklizňových služeb Sklizeň na klíč.

„Nejsem tu proto, abych “nasekal hektary“. Jsem tu proto, abych se zodpovědně postaral o Vaši úrodu pomocí sklizňových služeb Sklizeň na klíč!“
Krok 2 :   Vyberte si sklizňovou linku ze 3 konceptů

Překládací vozy rodinné společnosti PERARD jsou považovány za technologicky nejmodernější v Evropě! Díky tomu máte možnost zvolit si, jaká sklizňová linka vyhovuje Vašim sklizňovým podmínkám a Vaší představě. Pokud na toto nekladete specifické požadavky, sklizňovou linku zvolím já, a to na základě Vašich základních informací v poptávkovém listu, který na Vás čeká v dalším kroku.

Z jakých technologických linek můžeme vybrat tu nejlepší pro Vás?

 

TOP sklizňová linka
Pro Vás, kdo chcete výkonný kombajn a překládat přes příkop, díky tomu můžete zamezit vstupu odvozných prostředků do pole.

top linka


PÁSOVÁ sklizňová linka

Kompletní pásová technologie. Kombajn, traktor a překládací vůz, všechny na pásovém podvozku.

pasova linkaKOPCOVITÁ sklizňová linka
Kombajn se svahovým vyrovnáváním a speciálně vyvinutý překládací vůz pro práci v extrémních kopcích.

kopcovita linka


Krok 3 :  Na co se můžete těšit při sklizni ?

Jsem tu pro Vás a proto, abych Vám pomohl vyřešit sklizeň! Přenechejte sklizeň zodpovědnému, zkušenému a progresivnímu týmu lidí, kteří Vám vytvoří úsměv na tváři plný radosti a spokojenosti ze zodpovědně odvedené sklizňové služby!

Využít potenciál nejmodernějších strojů

Jsme zkušený tým lidí, kteří rozumí sklizňovým technologiím, u práce přemýšlíme a dokážeme využít schopnosti strojů tak, aby Vám přinesly ten největší efekt!
Umět seřídit mlátičku, nastavit veškeré celky tak, aby pracovaly na 100 % a odváděly tu nejlepší práci, využívat potenciál stroje ke vzájemné spokojenosti. Dokázat využít potenciál technologicky nejmodernějšího překládacího vozu PERARD a využít jeho schopnosti tak, aby Vám přinesly nejvyšší efekt! To jsou základní faktory, s jakými můžete počítat od týmu lidí služeb Sklizeň na klíč!

Tým lidí služeb Sklizeň na klíč

Mladý, progresivní tým lidí, které sklizeň baví. Při sklizni myslíme vždy krok dopředu, vyznáváme inteligentní způsob pohybu strojů po poli s ohledem na Vaši půdu, čas a spotřebu paliva. S kombajnem “nelítáme“ a nejsme tu proto, abychom pouze “nasekali hektary“.
Smyslem naší práce je sklidit Vaši úrodu tak, jako by to byla naše vlastní! Považujeme za důležité nejen sklidit materiál, ale ohlédnout se také, jak to za námi vypadá. Považujeme za nesmírně důležité zodpovědně řešit ztráty, výšku strniště, kvalitu drcení nebo slámy v řádku, utužení půdy atp.

„Vaše úroda je s námi doslova v těch nejlepších rukách!“

 


Krok 4 :  Sklizňový list

Nyní vyplňte jednoduchý poptávkový list, kde uvedete základní požadavky Vaší sklizně.
Poptávkový list Vás k ničemu nezavazuje, jedná se čistě o informativní list pro zjištění Vašich potřeb na sklizňovou službu.
Po vyplnění a odeslání tohoto nezávazného poptávkového listu Vám připravím kompletní podklady pro zajištění sklizňové služby na Vašich polích. Součástí též bude cenová kalkulace, kde se dozvíte, Vaše individuální ceny dle Vašich parametrů. Na každého čeká zajímavý BONUS!

 

skli list

 

 

Kontaktní informace

 

  • iconTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • icon 720 506 621
Michal Horák