Žně jsou nejdůležitější část roku. Výsledek sklizně totiž rozhodne o tom, zda Vaše celoroční těžká práce, energie a čas přinesly svůj efekt či nikoli. Řeč není o počasí a faktorech, které nedokážeme ovlivnit. Bavíme se o tom, co ovlivnit dokážeme.

foto 1

 

Zásadní činitel, kterým ovlivníte Vaši sklizeň je rozhodnutí, jak Vaše sklizeň bude probíhat! 
Možná, že Vaše stávající sklizňová linka nepodává výkon, jaký si představujete? Možná, že koupit si nový kombajn je v současné situaci velké ekonomické riziko, které představuje více starostí než přínosů? Možná, že nemáte dostatek kvalitních lidí, abyste pro ně koupili nové stroje za X milionů a svěřili jim je?
Dost možná nejste spokojeni s dosavadním službařem? Nejste spokojeni s kvalitou jeho práce, provozuschopností strojů, dodržením termínů atp.?

„Sklizeň nemůže dělat každý, kdo má kombajn! Sklizeň musí dělat ten, kdo tomu rozumí, koho sklizňové práce baví, kdo u sklizně efektivně přemýšlí a hlavně ten, kdo se zodpovědně postará o Vaši úrodu, jako by to byla jeho vlastní!“

v poli

Jaké tedy budou Vaše žně?
Uděláte všechno jako loni a budete se potýkat s problémy a starostmi pořád dokola? Pozvete si stejného službaře? Budete doufat, že počasí bude dobré a nebudou se opakovat loňské mokré žně? Třeba se Vám podaří sklidit víc hektarů/den. Možná, že stroje nebudou mít poruchu a vše bude spolehlivě fungovat. Snad se to nějak podaří a žně dopadnou dobře…

„Nemůžeme věci dělat stejně, ale přitom očekávat lepší výsledky!“

 

sklizen

 


Co je v sázce pro letošní žně?
Možná, že nyní stojíte na rozcestí a přemýšlíte, jak si letošní žně zařídíte? V podstatě jsou tu dvě jednoduché řešení.

  1. Nic měnit nebudete a žně uděláte tak, jako vždy. Spokojíte se tedy s nepříznivou situací a již nyní můžete očekávat, jak sklizeň dopadne. Můžete se připravit na běžné problémy a starosti.
  2. Uděláte změnu a rozhodnete se zažít novou TOP úroveň sklizně Vaší úrody. Vsadíte tedy na sklizňové služby Sklizeň na klíč. Čeká na Vás příjemný a pohodlný průběh sklizně bez zbytečných starostí a problémů.

Zažijte žně, které Vám vytvoří úsměv na tváři a pocit absolutní spokojenosti, pohody a radosti!

skli list

 

 

Kontaktní informace

 

  • iconTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • icon 720 506 621
Michal Horák