o mne masinaPsal se 1. leden 2015, kdy jsem založil společnost AGRICOLE-TECH, s.r.o. a stal jsem se oficiálním zástupcem rodinné společnosti PERARD. Evropští zemědělci považují překládací vozy PERARD za nejmodernější překládací vozy a čeští zemědělci svým zájmem jasně potvrzují, že PERARD má v České republice své významné místo!
V České republice jsem doposud pomáhal se sklizní mým klientům, majitelům překládacích vozů PERARD. Od letošního roku zúročím své zkušenosti s organizací, provozem překládacích vozů a logistikou pro dosažení nejlepšího výsledku sklizně Vaší úrody!

 

 

 

„Jsem Váš nový partner, který se zodpovědně postará o sklizeň Vaší úrody!“
 

foto o mneOd svých 18 ti let pravidelně obsluhuji sklízecí mlátičky a poté překládací vozy. Po létech praxe jsem plný bohatých zkušeností, schopností a progresivního přístupu, které zúročím ve sklizni na Vašich polích!
Nejsem tu proto, abych bezohledně “nasekal hektary“. Smysl, jaký jsem vložil do sklizňových služeb Sklizeň na klíč, je v zodpovědně odvedené sklizňové službě při sklizni Vaší úrody a pomoci Vám dosáhnout TOP výsledků!

Sklizňové služby Sklizeň na klíč jsem založil proto, že mě baví sklizeň! Baví mě práce s překládacím vozem, obsluha kombajnu, organizace a logistika. Baví mě využít své schopnosti a pomoci Vám, zemědělcům, sklidit Vaši úrodu!

 

 

 

 


podpis

Michal Horák

jednatel společnosti Sklizňové služby Michal Horák, s.r.o.

 

mobil:    720 506 621
e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Kontaktní informace

 

  • iconTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • icon 720 506 621
Michal Horák